Grąžinimo procesas

Grąžinimai į Zvaigzdziudulkes.lt priimami nemokamai, grąžinimo terminas – 30 dienų nuo išsiuntimo patvirtinimo dienos. 
Negalite grąžinti tokių prekių kaip apatiniai drabužiai, maudymosi kostiumai be higieninio lipduko, auskarai, kojinės ir pėdkelnės. Grąžinami drabužiai turi būti puikios būklės (nenaudoti, neskalbti, su nenuimtomis vidinėmis ir išorinėmis etiketėmis, netaisyti ir su atitinkamais pirkimo kvitais). 
Prekes grąžinti reikia visada toje pačioje rinkoje, kur jos buvo įsigytos. Laikydamiesi išdėstytų sąlygų, galite grąžinti prekę į vieną iš mūsų parduotuvių arba kurjeriu.
Zvaigzdziudulkes.lt turi teisę atmesti grąžinimus pasibaigus numatytam laikotarpiui, jei drabužių būklė ne tokia pati, kokia buvo gavus, ir (arba) jei jie neatitinka mūsų grąžinimo sąlygų. Grąžinamąją sumą galime sulaikyti, kol negausime prekių arba nepateiksite įrodymo, kad jas mums išsiuntėte.
SVARBU! Jei norite grąžinti kelių užsakymų prekes (arba daugiau nei vieno užsakymo), svarbu, kad pateiktumėte prašymus paimti prekes kiekvienam užsakymui ir nurodytumėte norimų grąžinti dėžių skaičių. Žvaigždžių dulkės neatsako už skirtingais užsakymais įsigytų prekių grąžinimą ir (arba) kartu su kito užsakymo paėmimo prašymu grąžintas prekes.    
Pasirinkus mokėjimo būdą, kuris nepaminėtas mūsų grąžinimo sąlygose, laikome, kad tai yra jūsų atsakomybė ir jūs turite padengti tiesiogines tiek siuntimo, tiek prekės, jos praradimo atveju, išlaidas.

Grąžinimas parduotuvėje

Jei turite grąžinti internetu pateiktą užsakymą, patariame tai atlikti greitai ir paprastai vienoje iš tos pačios rinkos, kurioje įsigijote prekes, parduotuvių. 
Atvykus į parduotuvę, už grąžinimus atsakingas darbuotojas priims grąžinamą prekę ir išduos tai patvirtinantį dokumentą. Patariame išsaugoti minėtą dokumentą.
Baigę grąžinimą, gausite ir grąžinimą patvirtinantį el. laišką. 
Norėdami atlikti grąžinimą ar keitimą, turite turėti kvitą. Naudojant ekologiškus kvitus daugiau nebereikia spausdinti ir pateikti fizinių pirkimo kvitų.

Grąžinimas iš namų

KAIP GRĄŽINTI SIUNTĄ SU GRĄŽINIMO KODU?

 SMS siuntos pranešime arba elektroniniame laiške paprastai nurodomas grąžinimo kodas. Jį žinodami galite grąžinti siuntą į paštomatą. Siuntą galite grąžinti į paštomatą nepriklausomai nuo to, kokiu būdu gavote siuntą – paštomate ar per kurjerį.
Išsaugokite ant grąžinamos siuntos pirmutinį siuntos lipduką. Jeigu Jūs grąžinate siuntą į paštomatą, jis išduos naują siuntos lipduką. Užklijuokite jį ant siuntos.
Nuneškite norimą grąžinti siuntą į artimiausią paštomatą.
Palietę ekraną, pasirinkite kalbą, po to meniu pasirinkite funkciją „Grąžinti siuntą“
Ekrane įveskite SMS pranešime arba elektroniniame laiške gautą grąžinimo kodą.
Užklijuokite siuntos lipduką ant pakuotės. Siuntos lipduką rasite skyriuje po mokėjimo terminalu.
Įdėkite pakuotę į atsidariusį skyrių, uždarykite dureles ir spustelėję ekrane atsiradusį „Patvirtinti“ mygtuką, patvirtinkite pakuotės perdavimą.
Jeigu norite, atsispausdinkite kvitą.
Jeigu ant siuntos yra barkodas, pasirenkant siuntos grąžinimo funkciją, pakanka nuskenuoti barkodą.
Atminkite! Pakuotės kodą galite įvesti rankiniu būdu.

Keitimai

Mūsų svetainėje įsigytų prekių negalima pakeisti. Jei pageidaujate, galite grąžinti prekes į vieną iš toje pačioje rinkoje įsikūrusių parduotuvių ir atlikti naują pirkimą parduotuvėje arba pateikti naują užsakymą mūsų svetainėje.
Su ekologišku kvitu nebereikės atspausdinti ir fiziškai pristatyti pirkimo kvito (išskyrus užsakymus su dovanos kvitu), vietoj jo galėsite parodyti ekologišką kvitą su QR kodu savo el. pašte arba mūsų programėlėje.

Gaminys su defektais arba trūkumais

Jeigu išskirtiniu atveju gautumėte prekę su trūkumu ar gedimu, greičiausias sprendimo būdas yra atvykti į vieną iš mūsų parduotuvių toje pačioje rinkoje, kur įsigijote prekę. 
Atvykus į parduotuvę, darbuotojas patikrins drabužio būklę. Tuo atveju, jei patvirtinsime, kad prekė nekokybiška ir parduotuvėje bus jos atsargų, ją pakeisime arba įvykdysime grąžinimą, tai priklausys nuo jūsų pageidavimo ir parduotuvės atsargų. 
Jeigu netoli jūsų nėra mūsų parduotuvės, siūlome susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi.

Pinigų grąžinimo terminas

Pinigų grąžinimas bus atliekamas tuo pačiu mokėjimo būdu, kokiu apmokėjote už užsakymą, ne vėliau kaip per 14 dienų, priklausomai nuo jūsų banko ir naudoto mokėjimo būdo.